Özgür Radyo

Özgür Radyo

Özgür radyo ile eğlenceye son gaz devam

Sizlere her zaman en iyi hizmet veren ve sizlerin her zaman eğlenmesini hedefleyen özgür radyo olarak sizlere yıllardır hizmet vermekteyiz. Alanında son derece tecrübeli olan radyomuz her zaman sizlerin eğlencesini ve müzik keyfini düşünmektedir. Sizlerde hiç vakit kaybetmeden frekanslarınızı radyomuza göre ayarlayın. Radyomuz bünyesinde çalışan her bir personel son derece tecrübeli ve deneyimlidir. Sizlerin eğlencesini kendine prensip etmiş özel radyo olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Eğer sizler hem kaliteli müzik dinlemek hem de eğlenmek istiyorsanız o zaman mutlaka radyomuzu dinlemelisiniz.

Özgür radyo ile özgürlüğün tadını çıkarın

Her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan radyomuz bünyesinde sizler için özel olarak programlar hazırlanmaktadır. Genel olarak her kesime hitap eden bu programlar sayesinde artık sizlerde hem keyifli anlar yaşayabilir hem de kaliteli bir müzik keyfini sürersiniz. Yapmanız gereken tek şey radyolarınızın frekanslarını bize göre ayarlamaktır.

En iyi radyoyu uzaklarda aramayın

Sizler için sürekli çalışan ve sizlere her zaman bir numaralı hizmet veren yerel radyo olarak düzenli olarak müzik listeleri güncellenmektedir. Yerli ve yabancı tüm popüler müzikleri sizlere özel olarak listelemekte ve sizlere eşsiz bir müzik dinletisi sağlamaktayız. Sizlerde hiç vakit kaybetmeden radyo frekanslarınızı bize göre ayarlayın keyifli anların tadını beraber çıkaralım. Yapmanız gereken tek şey radyomuzun frekansını ayarlamaktır.

Adres: Acıbadem Mahallesi. Şamfıstığı Sokak. No:45/5 Kadıköy / İstanbul
Telefon: 0216 330 75 91 - 92 - 93
Faks: 0216 330 75 94
E-mail: ozgurradyo@ozgurradyo.com
Frekans: İstanbul 95.1 MHz

Giriş